Chyba
  • JCacheStorageFile::_deleteFolderJLIB_FILESYSTEM_DELETE_FAILED

Ubytování Žlutý dům Vrbov: Novinky

Novinky

Aktuální informace (po korone...?)

covid

Tak jaká je aktuální situace? 
Fantastická - nic nebrání vaší dovolené pod Tatrami, v ubytováni Žlutý dům Vrbov :-)
Ještě lepší zpráva: Koupaliště ve Vrbově je otevřeno 11.6.2021.
Co se ubytování týče, žádné podmínky vstupu aktuální Neověřujeme. Řídíme se tak, jak se řídí i koupaliště, aktuální situací. Ta je zachycena na stránce Covid automatu pro náš okres.
Termální koupaliště spadá do kategorie "Bazény a plovárny" a v době psaní této aktualizace (5.7.2021) nepodmiňuje tedy vstup na koupaliště žádným testem, ani Covid-passem. My, jak provozovatelé našeho ubytování jsme všichni očkováni a budeme se snažit připravit Vám ty nejlepší podmínky v ubytováni Žlutý dům. 
Co se vstupu na Slovensko týká, informace pro české návštěvníky jsou na stránce českého ministerstva zahraničních věci, konkrétně pro Slovensko zde.
 

Atrakce pro děti

Atrakce pro rodiny s detmiPro rodiny s dětmi jsme nachystali letos opravdu několik překvapení. Trampolínu jste si již mohli vyzkoušet minulé léto. Lanovku jsme dokončili už minule. Nezaháleli jsme ale!

Monstrum na našem dvoře

Monstrum na zahradě ubytování Žlutý dům VrbovPoslední dny napadlo ve Vrbově opravdu dost sněhu. Příznivci lyžování a sáňkování, či jiných zimních radovánek se mají na co těšit! Při této příležitosti přibyly na naší stránce inspirativní fotogalerie :-)

Zkušební jízda na naší lanovce

Lanovka pre deti, ubytovanie Žltý dom VrbovUž jsme vás informovali o stavbě lanovky pro děti, kterou jsme realizovali v létě roku 2013. Přinášíme ještě jedno motivační video, umístěno také na Youtube. Ať se líbí, klikněte zde.

Vypadá to hrůzostrašně? :-) Ano, je to rychlé ...

Separovaný odpad

Separovaný odpad - myslíme ekologickyV Žlutém domě Vrbov myslíme ekologicky. Zavedli jsme kontejnery na separovaný sběr. Budeme velmi rádi, pokud pomůžete i vy oddělování během vaší návštěvy.

 

První teplé dny, výborné na pingpong

ping pong na dovolenkeBěhem Velikonočních svátků se u nás už naši hosté mohli bavit i stolním tenisem. Slunce svítilo, znovu jsme tedy vytáhli zahradní nábytek, pingpongový stůl a po výletech v Slovenském ráji, nebo po koupání na koupališti ve Vrbově už můžete odpoledne posedět při kávě a stolním tenise.

Šipky

ŠipkyŠipky jsou ideální hrou v krásném, ale i horším počasí. Digitální terč máme umístěný v garáži, kde se dá hrát během deštivých dnů stolní tenis no a ponovom už i šipky. Hra je vhodná i pro více hráčů a také s pomocí komentáře, který se ozývá z reproduktoru digitálního terče velmi zábavná.

Vylepšujeme naše ubytování pro rodiny s dětmi

dětská postýlkaPokračujeme s vylepšeními pro mladé lidi, kteří už na dovolenou nepřijdou jinak, než se svými dětmi.
V našich pokojích přibyla postýlka pro malé dětičky. Vaše děťátko tam může spát zcela bezplatně. Je si jen třeba postýlku předem objednat. Věříme, že vám i tato drobnost pomůže při rozhodování, kam na dovolenou přijdete. Ubytování Žlutý dům Vrbov myslí i na vaše děti! Oceníte tuto možnost?

Trampolína

Trampolína pro dětiVždy se snažíme vymyslet něco nového. Nemůžeme při tom všem zapomínat na rodiny s dětmi ... Proto je ve výbavě našeho soukromého ubytování už i trampolína. Její vnitřní průměr je 3,7 metru a nosnost podle výrobce 200kg, proto, rodiče, pokud vám děti budou skákat po hlavě, pošlete je na trampolínu. A pokud si budete chtít zaskákat i vy, ať se líbí! :-)

Takto jsme se bavili

Lanovka VrbovTak takhle jsme se bavili při testování nové lanovky v našem ubytování!

Nevěděl jsem se přestat smát během jízdy :-). Lanovka zrychluje a vy jen čekáte, kdy narazíte a co to udělá ... Bál jsem se, že přes túje na konci lanovky proletím až na ulici :-)
Naštěstí, naše konstrukce je dílem zkušené inženýrské dvojice "Otec a syn Starinský" a je tedy dôslende promyšlená a zkonstruována.

Žltý dom v televízii!

Ubytování Žlutý dům Vrbov je v televizi! Ubytování Žlutý dům Vrbov je v televizi!
Obec Vrbov spolupracuje s televizí KTV, která vysílá i informace z dění v naší obci. No a tak jsme se objevili v pořadu lokální televize asi na 4 sekundy! Dobré, co? :-)

Odkaz na celý youtube kanál televízie KTV. Odkaz na "naše" video tu.

Nové fotografie zahrady

Nové fotografie naší zahrady. Sami se těšíme z tolika zeleně :-)Nové fotografie naší zahrady. Sami se těšíme z tolika zeleně :-)

Houpačka

HoupačkaNa dvoře přibyla kromě zeleně i nová houpačka, jak jinak - její barva je přizpůsobena zeleni - houpačka je zelená no a relaxovat na ní mohou tři osoby najednou. V pozadí vidět stále funkční závěsnou houpačku pro dalších dvou.

Kola k zapůjčení nyní zcela bezplatně!

Kola k zapůjčení ve Vrbově bezplatně!

Ve Vrbově a okolí je opravdu co-to objevovat. Na kole vám to můžeme jen doporučit! Není zde takové teplo jako v nížinách a trochu je to i náročnější kvůli kopcem všude dokola, ale stojí to za to.

Police na nádobí

Police na nádobíVěděli jste, že základní nádobí je v každé z našich pokojů? Ten tam vždy byl, ale od března přibyly ke každé minikuchyňku i prosklené police na nádobí.

Přijďte si zaskákat pod Tatry!

Trampolína vo Vrbove

Pod Vysokými Tatrami se dá dnes dělat už snad cokoliv. Ubytování Žlutý dům Vás zve si přijít pod Tatry takto zaskákat! Na fotografii skáče můj bratranec Marek. Během focení udělal na trampolíně, kterou jsme pro hosty zakoupili, asi 50 přemetů vzad a snad i 50 vpřed. Trampolína ubytováni Žlutý dům Vrbov je další z atrakcí, kterou se snažíme k nám, ale i na naše termální koupaliště přilákat rodiny s dětmi. A zdá se, že se nám daří.

Vrbov.cz

Informace o ubytování Žlutý dům najdete už i na www.vrbov.cz, kde bude stránka v Českém jazyce o Vrbově, výletech a ubytováni v naší vesnici. Stránka je sice stále ve výstavbě, ale základ už je a postupně budeme přidávat nové věci.

Vrbov nafocený na mapách Googlu


Zväčšiť mapu

Tak takhle pořídili vozidla Googlu naši obec, ale i mnohé další obce, či města pod Tatrami a na Slovensku.

Teraz sa spoza Vašej obrazovky môžete pozrieť, ako to u nás vyzerá naživo, nech sa páči :-)

Informace o koupališti

Aktualizovaná stránka Thermal Parku Vrbov na našich stránkách, přidána také nová fotogalerie, vše, co potřebujete vědět o Termální koupaliště Vrbov (3min)

Opravdu hodně sněhu v roce 2013 (pro každého, kdo si pod sněhem najde sáňky)

Hodně sněhu v roce 2013. Vrbov.Hodně sněhu u nás bylo zejména v minulém roce. Dožene to tato zima v roce 2014?

Počítač pro všechny

Počítat pro hosty. Volně přístupný. Ubytování Žlutý dům VrbovV přízemí přibyl slibovaný počítač s internetovým připojením.