Chyba
  • JCacheStorageFile::_deleteFolderJLIB_FILESYSTEM_DELETE_FAILED

Ubytování Žlutý dům Vrbov: Vaše reakce

Budeme velmi rádi, pokud nám ponecháte Vaši reakci. Ubytování a Vaše spokojenost je naší srdeční záležitostí a proto pokud to bude v našich silách, vždy se budeme inspirovat. Děkujeme! :-)

Pro komentáře například ve slovenském jazyce - zvolte slovenskou vlajku nad hlavním menu.

Ať se líbí, přidejte svůj komentář:

Jak se vám u nás líbilo?

Mě, jako člověka, který shání ubytování by zajímalo, jak ubytování hodnotí ostatní, kteří tam již byli. My jsme se snažili připravit na svojí stránce knihu návštěv, kam by ti, kteří byli u nás ubytováni mohli přidávat své názory. Link na ni stále funguje na tomto odkazu. Pokud vás to nepřesvědčilo, tuto najdete recenze našeho ubytování na Limba.com - Privát Vrbov.

 

Těch, co zanechají odkaz je málo. Více se nám osvědčil zápisník připevněný na stěně přímo u nás. A tak vám přinášíme několik zápisků lidí, kteří u nás byli ubytováni. Pokud chcete přidat svůj komentář k ubytování, přidejte recenzi v komentářích níže. Budeme velmi rádi, pokud nás doporučíte i na google mapách na tomto odkazu tomto odkazu.

Anebo, asi nejlepší, přijďte a ciťte se u nás příjemně. Pokud se vám pak bude chtít, můžete nám zanechat vzkaz na papíře, nebo se vrátíte na tento web. Textové postřehy ze poznámek na chodbě připojujeme ve fotogalerii níže: