Ubytování Žlutý dům Vrbov

Ubytování Žlutý dům Vrbov a okolíVe Vrbove jste "uprostřed dění." Do Slovenského ráje to máte tak isto blízko, jak do Vysokých Tater, nebo Pienin, kde je opravdu stále co obdivovat. Pokud se však rozhodnete, že si budete šetřit kolena, cyklistické tratě vedou přes naši obec všude dokola.
Že nemáte kola? Zapůjčíme Vám je! Možná Vás nebaví namáhat se a máte rádi památky?

 
Spiš se jimi přímo hrdí. Nejbližší je Kežmarok (7 km), do půl hodinky jste i v Levoči (22 km), o něco více zabere cesta na Spišský hrad (36 km), a to ještě není všechno... Pokud Vás památky unaví, stále můžete navštívit jeskyně jako Važecká (41 km), Belianska, nebo Dobšinská ledová jeskyně (54 km).
Co je to však oproti pohode při lovu ryb v rybnících ve Vrbově, rybáři mi určitě dají za pravdu ... Hlavním "pokušením", proč navštívit Vrbov je termální koupaliště (už s celoročním provozem) s mimořádně léčivou vodou na pohybové ústrojí, revmatismus a poinfarktové stavy. V areálu koupaliště se nachází nekolik bazénů s geotermální vodou teploty 28-37 ° C. Infarktu na cestě zpět se bát nemusíte, je to jen 10 minut chůze na koupalište z celého Vrbova. Po příchodu zpět si můžete klidně vyložit nohy na zahradě, pohoupete se, budete popíjet pivo, jen pozor, aby se to s vámi moc nezakroutilo, co když bude chtít vaše rodinka grilovat?
Občas je u nás ale zima. Brrrr, Tatry. I v tomto ročním období má naše příroda co nabídnout. Lyžovat můžete nejen v lyžařských střediscích Vysokých Tater-Tatranská Lomnica (16 km), Štrbské pleso (35km), Smokovce (18km), v Krompachu-Plejsy (51 km), ale iv menších střediscích, jako např. Ždiar (30 km), Lopušná dolina (24 km), Spišské Bysté (25 km), Vernár (34 km), Kežmarok (7 km)...
A řeknu vám, po lyžovačce vlézt do hýžďového bazénu s horkou vodou ... není mnoho krásnějších věcí, každý si však najde své, stačí přijít a rozhlédnout se.